Чаклунство

Жінка кілька років катувала свою 7-річну родичку, бо думала, що та чаклунка – фото 18+

Shutterstock

"У неї були ножові поранення по всьому тілу, опіки губ і статевих органів"

У Папуа-Новій Гвінеї жінка протягом двох років катувала 7-річну дівчинку, бо підозрювала її у чаклунстві. Внаслідок цього дитина отримала численні переломи рук, ніг та інших частин тіла. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The National.

"У неї були ножові поранення по всьому тілу, опіки губ і статевих органів", – стверджує представник місцевого фонду, який допоміг врятувати дитину.

Постраждалу передали лікарям, а після реабілітації її відправлять у безпечне місце, де буде інший член її сім'ї. Родичку, яка її катувала, тепер може заарештувати поліція.

Ми не радимо переглядати зображення неповнолітнім або вразливим особам.

7-річна дівчинка, яку катувала родичка
7-річна дівчинка, яку катувала родичка
Фото: The National

Зазначимо, що цей інцидент вже став другим у Папуа-Новій Гвінеї останнім часом – у 2017 році рятували дівчину, яка потрапила у схожу ситуацію. За словами голови євангельсько-лютеранської церкви преподобного Джека Ураме, змішування християнства, чаклунства та грошей, яке спостерігається останнім часом, зміцнює "культуру звинувачень у чаклунстві".

"Чаклунство комерціалізується під приводом християнства та людей, які заявляють, що є ворожбитами та використовують чаклунство, щоб заробляти гроші. Вони стверджують, що знають про розкриття причин хвороби або смерті або мають силу вилікувати чи зменшити негативні наслідки чаклунства", – розповів Ураме.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США "відьма" обрядами вуду та жертвоприношеннями утримувала секс-рабинь.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ