Рука потопаючої людини

Водолази у Києві 2 години шукали "потопельницю", а та сама підійшла запитати, хто зник – фото

Shutterstock

На місце інциденту довелося викликати Держслужбу з надзвичайних ситуацій і поліцію

У столиці України рятувальні служби та поліція протягом двох годин шукали жінку, бо думали, що та потонула. У підсумку остання сама прийшла до них і запитала, кого вони шукають. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-акаунт Муніципальної варти Києва.

Інцидент стався у середу, 21 липня, на території столичного парку Партизанської слави. Там, приблизно о шостій годині ранку, на березі однієї з водойм знайшли жіночі речі.

Муніципальна варта Києва викликала водолазів Держслужби з надзвичайних ситуацій і поліцію, щоб розшукати жінку. Операція тривала з 8 по 10 годину.

"О десятій до пошукової групи підходить та сама жіночка із запитанням: "А що у вас сталось, кого шукаєте?" Завіса!" – сказано у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Росії на людному пляжі голову потопельника накрили пакетом і продовжили купатися поруч.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ