водка,  алкоголь

Рівненський університет використав у своїй рекламі формулу спирту – фото

Shutterstock

Керівництво вишу задоволено отриманим результатом

Національний університет водного господарства та природокористування, що знаходиться на Рівненщині, у своїй рекламі використав формулу спирту та спровокував скандал. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Типове Рівне.

На постері розташувався напис "Хімія – це ніколи не нудно. Вступай у Водник!", а разом із ним і формула етанолу (етилового спирту). 

Це зображення одразу ж розлетілося мережею. Користувачі Інтернету висловили свою думку щодо цього. Одні сприйняли рекламу, як пропаганду алкоголю, а інші визнали її дуже креативною.

Керівництво університету стверджує, що реклама спрацювала. Вони отримали очікуваний результат, адже тепер про них говорять по всій країні. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у київському ВНЗ до 8 Березня урочисто відкрили жіночий туалет. На церемонії ректор навчального закладу перерізав червону стрічку та підняв келих шампанського.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ