Оксфорд

Дівчина рік удавала, що навчається в Оксфорді, аби не засмучувати суворих батьків

Shutterstock

Горе-студентка навіть витратила усі батьківські кошти, аби придбати університетські підручники

Мешканка Великобританії не склала вступні іспити та понад рік удавала, що навчається в Оксфордському університеті. Про це пише The Mirror.

Продавчиня одягу на торговельний платформі Depop виклала на сторінці магазину в Instagram скріншот листування з клієнткою, яка благала безкоштовно віддати їй кофту з логотипом Оксфордського університету. 

У повідомленні дівчина зізналася, що рік тому провалила вступні іспити і весь час брехала своїм суворим батькам, що є студенткою Оксфордського університету. За словами героїні, вона витратила усі кошти на підручники, що видають справжнім студентам у бібліотеці. Саме тому дівчина і попросила, щоби їй подарували кофтинку з логотипом закладу. 

"Минув рік, а вони досі думають, що я ходжу до університету. Я вважаю, що ця кофта додасть правдивості моїй історії. Я знаю, що це дуже нахабна пропозиція – віддати мені її безкоштовно, проте я витратила усі гроші на підручники. Чи зможете допомогти?", – йшлося у повідомленні. 

Раніше працівники ритуального бюро пообідали в автівці, де стояла труна з мерцем.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ