alyona alyona

Тексти пісень alyona alyona пропонують до вивчення студентам Кембриджського університету

cam-ac-uk.zoom.us

Трек виконавиці увійшов до навчального плану курсу SL9

Тексти пісень української реперки alyona alyona планують вивчати у Кембриджському університеті. Так, стало відомо, що трек "Як би я була не я" увійшов до навчального плану курсу SL9: Введення в мову, літературу і культуру України. Як повідомляє "Дивогляд" про це стало відомо з анонсу Zoom-конференції зі співачкою. 

Зазначається, що до розмови із виконавицею може доєднатися кожен бажаючий. На "зустрічі" реперка розповість про свій музичний шлях, популярність та руйнування стереотипів.

"alyona alyona розповість про свою музику і реп-сцену в Україні. У минулому вона була завідуючою дитячим садком в передмісті Києва, прославилася в 2018 році, коли її сингл "Рибки" став вірусним на YouTube. До 2019 року вона випустила свій дебютний альбом "Пушка", який приніс їй визнання New York Times (травень 2019 року) як одного з 15 найважливіших артистів Європи, як в музичному, так і в соціальному плані. Це також призвело до появи тематичної статті в Vogue (квітень 2019 року), в якій alyona alyona була названа "найнесподіванішою реп-зіркою України". Артистка використовує свою музику, щоб розповідати історії про повсякденні справи, але при цьому вона ламає стереотипи, прокладає нові шляхи і визначає себе. Як пише The New York Times, "alyona alyona вивергає блискавичні потоки - і ніяких лайок. Вона також читає реп про толерантність і прийняття, завдяки чому у неї з'явилися шанувальники серед прогресивної молоді України", – йдеться в описі.

Конференція відбудеться у понеділок, 10 травня, о 5 годині вечора за лондонским часом.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 14-річний хлопець закінчив університет

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ