Олександр Усик

"Ніколи такого не було – і знову": "Укрзалізниця" присоромила боксера Усика – фото

usykaa / Instagram

Користувачі соцмереж звернули увагу на одну курйозну обставину цього інциденту, пов'язану з людськими відходами

"Укрзалізниця" у Facebook звернулася до українського боксера Олександра Усика, щоб він більше не сидів на коліях. Про це повідомляє "Дивогляд".

"А-а-а…. Ніколи такого не було – і знову сталося... Укрзалізниці вкотре доводиться переживати через поведінку кумирів багатьох українців. Цього разу відомий боксер Олександр Усик, мабуть, забув про правила поведінки на об’єктах залізниці та сів на колію заради оригінальної світлини для соцмереж", – сказано у повідомленні.

Представник "Укрзалізниці" зазначив, що серед працівників компанії теж багато фанатів цього боксера, але правил треба все одно дотримуватися.

Олександр Усик
Олександр Усик
Фото: usykaa / Instagram

"Закликаємо Олександра більше не порушувати правил, бути прикладом для своїх шанувальників", – зазначили у компанії.

Користувачі соцмережі у коментарях також нагадали боксеру про те, "як працює більшість туалетів на залізниці". Мається на увазі, що зазвичай людські відходи після змиву просто потрапляють на рейки.

Зазначимо, що і в "Укрзалізниці", і в Усика неоднозначна репутація серед українців. Зокрема, у травні пасажири одного з вагонів потяга, котрий їхав із Рахова до Одеси, стали свідками потопу внаслідок прориву труби.

Щодо Олександра Усика, то навесні 2020 він потрапив до бази "Миротворця" за участь у зйомках російського пропагандистського фільму. Також боксер потрапляв у інші скандали через прихильні висловлювання щодо країни-агресора.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ