Моргенштерн

Скандал перед Євро-2020: з плейлісту збірної України зникла музика Моргенштерна – що про це думає УАФ

morgen_shtern / Instagram

Зміни також торкнулися українських пісень

Після нещодавнього скандалу вирішили змінити плейліст збірної України, де тепер відсутні всі російські виконавці, серед яких репер Моргенштерн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UA-Football.

Відомо, що нещодавно розмістили скандальний офіційний плейліст України на Євро-2020, у якому 8 із 15 пісень були від російських виконавців. Зокрема, "зіркою" плейлісту став репер Morgenshtern.

Однак, тепер у оновленому плейлісті відсутні російські музиканти, а також зміни торкнулися української пісні "Їхали козаки" від гурту "Тінь сонця".

Наразі у списку на Spotify знаходиться 50 пісень. Цікаво, що у Apple Music з плейлістом ніяких змін не відбулося.

Цей інцидент вже прокоментувала Українська асоціація футболу в Instagram.

"Справа в тому, що композиції із переліку, який з’явився в ЗМІ як "вибір гравців головної команди України", наші футболісти насправді не обирали. За винятком однієї пісні – "Їхали козаки" гурту "Тінь сонця", – сказано у повідомленні.

УАФ пише, що інші пісні самостійно обрали колеги з УЄФА, котрі, як ті стверджують, у виборі пісень відштовхувалися від даних локальних чартів України.

"У відповідь на наш запит в УЄФА відзначили, що вже вжили заходів для виправлення цього непорозуміння та готові до формування альтернативного символічного плейлісту збірної України. Скандальний перелік композицій, де серед іншого є виконавці, яким заборонений в’їзд в Україну, буде заблокований", – розповіли в УАФ.

У той же час на офіційному сайті УЄФА сказано, що у складанні плейлістів збірних, які візьмуть участь на Євро-2020, брали участь їх капітани команд і "головні діджеї роздягалень".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що легендарний український футболіст жорстко висловився щодо нової форми збірної України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ