Ворона

Ворони несподівано атакували перехожого у Києві – відео

Shutterstock

Користувачі мережі вважають, що птахи таким чином захищають своїх дітей

У понеділок, 31 травня, звичайний перехожий став жертвою нападу ворон, що сталося на вулиці Саксаганського у центрі Києва. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-акаунт "Типовий Київ".

На кадрах видно двох великих ворон, які вирішили напасти на чоловіка. Вони почали його дзьобати, після чого жертва нападу кинулася навтьоки.

Однак, тварини не відчепилися від перехожого, якого спробували наздогнати. На щастя, чоловік втік, а що з ним було далі – невідомо.

Ця подія привернула увагу багатьох користувачів мережі, котрі залишили наступні коментарі:

  • "Двоногі розплодились на планеті, не дають жити нікому"
  • "Таким чином ворони захищають гніздо або пташенят. Швидше за все десь сиділо пташеня, яке вчиться літати. У нас у дворі кілька років поспіль так було"
  • "Це душі скривджених колишніх. Чувака карма догнала"
  • "В радіусі 20 м ворони нападають, якщо випало або не може злетіти пташеня. У мене таке було, причому вони дуже добре запам'ятовують людей. Територія їх проживання поділена на сектори. Ми потім і їсти приносили, щоб не нападали. Нічого не допомогло і до їжі не торкаються. Довелося міняти маршрут"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що птах вкрав язик чоловіка, котрий до цього відкусила під час бійки жінка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ