Ілюстративне фото

Люди масово змінюють ім'я на "Лосось", щоб отримати безкоштовні суші

НашКиїв

У МВС вже звернулися до населення

Близько 100 жителів Тайваню почали змінювати свої імена, так як їх зацікавила щедра пропозиція від місцевої мережі ресторанів. Про це повідомили в CNN.

Умови акції наступні: якщо в імені клієнта є ієрогліфи, які означають в китайській мові "лосось", то він може безкоштовно отримати суші для себе та ще 5-х гостей.

Заклад приймає тільки офіційні документи людей, але багатьох тайванців це не злякало, бо вони почали масово змінювати імена. Це вже прокоментували в МВС Тайваню і сказали, щоб ті приймали подібне рішення більш серйозно.

Цікаво, що в цій країні людина має право змінити ім'я три рази протягом життя. Цілком можливо, що хтось цього не знав і використав усі свої спроби, а тому до кінця життя залишиться "Лососем".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що американець звільнився з роботи, а останню зарплату отримав копійками, вимащеними в олії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ