Поліція

Закривавлений британець голим втік з борделю через вікно – поліція спантеличена

Pixabay

Чоловік пробігся без одягу вулицею та заховався у найближчому магазині

У Британії голий чоловік зі закривавленою рукою вистрибнув через вікно першого поверху, пробіг вулицею повз поліціянтів чим дуже спантеличив правоохоронців. Про це повідомляє Daily Mail. 

Ввечері, 12 вересня, мешканці англійського містечка Грімсбі побачили, як з вікна першого поверху будинку, де, ймовірно, розташований бордель, вистрибнув оголений чоловік середніх років. Він вибив скло і побіг вулицею із криками про допомогу. Потім потерпілий забіг до найближчого магазину. 

Очевидці, які викликали поліцію, розповіли, що чоловік ніс свою відрізану руку. Однак правоохоронці спростували цю інформацію, заявив, що у британця просто сильне поранення. 

Лікарі надали чоловіку першу медичну допомогу. Потім його відпустили додому. 

За офіційною версією правоохоронних органів двоє підозрюваних тримали чоловіка у борделі проти його волі та сильно били. Потім потерпілому вдалося втекти, коли той вибив вікно у квартирі. Наразі поліціянти та слідчі встановлюють деталі інциденту. 

Раніше дівчина відрізала собі руку, аби отримати 1 мільйон євро страховки. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ