Манікюр

Стримано і охайно: 6 ідей манікюру, які не втрачають актуальності

Shutterstock

Свіжий манікюр є невід'ємною частиною у догляді за собою

Дуже часто рукам не приділяють значної уваги, а дарма. Якщо ви не любите яскраві кольори лаку і надаєте перевагу природним відтінкам, то саме для вас "Дивогляд" створив підбірку ідей для стриманого непомітного манікюру.

Природні нігті

Якщо ви не любите покривати свої нігті лаком, то достатньо буде зробити звичайну чистку: прибрати кутикулу, вкоротити довжину і за потреби покрити закріплювачем.

Такий варіант ніколи не виглядатиме програшним і навіть навпаки – підійде до будь-якого образу.

Класичний нюд

Нестаріюча класика – манікюр, наближений до натурального. Для цього підійдуть напівпрозорі кольори лаку, з різними відтінками, яких, насправді, дуже багато.

Мінімалістичний декор

Якщо звичайний нюд вам встиг дещо набриднути, то спробуйте урізноманітнити його. Додайте акцент на кількох нігтях і ваш манікюр точно не можна буде назвати нудним.

Стриманий малюнок

Цей варіант сподобається любителям експериментів. Ми звикли, що більшість малюнків на нігтях виглядають вульгарно, але не завжди так.

Фольга

Цей декор вже багато років користується популярністю серед жінок і ще й досі залишається актуальним. Його можна використовувати як для яскравого манікюру, так і для природнього.

Ефект мармуру

Ефект мармуру також існує вже багато років. Він майже непомітний на нігтях, але, разом із цим, робить їх більш ошатним.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що таке японський манікюр і чому він набуває популярності.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ