Люсія Яворчекова

"Жити повноцінно": відома супермодель у мінібікіні постала на тлі моря – фото

luciajavorcekova / Instagram

Публікація вже набрала понад 122 тис вподобань

Модель словацького походження Люсія Лачкович Яворчекова поділилася у своєму Instagram новою ефектною фотосесією з відпочинку в Мексиці. Про це повідомляє "Дивогляд".

Судячи за фото, Яворчекова наразі проводить час у Тулумі (Мексика). Користуючись можливістю, вона позувала на тлі Карибського моря у спокусливому мінібікіні.

"Бути повністю живою – це благословення. Бути повністю живою, повністю людиною і повністю пробудженою – означає бути постійно викинутою з гнізда. Жити повноцінно – це завжди бути на нічийній землі, відчувати кожну мить, як абсолютно нову та свіжу. Жити – означає бути готовим вмирати знову і знову", – написала модель у публікації, яка менш ніж за добу набрала понад 122 тис вподобань.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як Люсія Яворчекова починала з велосипедного спорту, а зараз вважається однією з найвпливовіших персон у сфері моди у Словаччині.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ