Адель

Співачка Адель поділилася секретом, як схудла на 45 кг

rollingstone.com

Жінка відверто розповіла про найважчий період свого життя

Всесвітньовідома британська співачка Адель нещодавно повернулася на сцену після шести років затишшя. Трохи згодом артистка дала велике інтерв'ю журналістці Опрі Вінфрі, у якому розкрила секрет, як схудла на 45 кг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

У 2019 році 33-річна співачка розлучилася зі своїм коханим – бізнесменом Саймоном Конецкі, з яким перебувала у стосунках з 2011 року. У 2012 році Адель народила дитину, яку назвали Анджело Адкінс.

У 2016 пара одружилася, але вже за три роки шлюб дав тріщину. Ймовірною причиною розлучення стали постійні гастролі Адель. Жінка дуже важко переживала цей період свого життя і дещо розчарувалася в інституті шлюбу.

"Я ставилася до шлюбу дуже серйозно. Схоже, тепер це не так. Я продемонструвала неповагу до інституту шлюбу, коли вийшла заміж і майже відразу розлучилася. Я була вражена тим, як швидко все трапилося", – сказала співачка.

Щоб вийти зі стану депресії та смутку, Адель вирішила зайнятися спортом. Жінка записалася до спортивної зали та упродовж двох років активно відвідувала її. За цей період вона схудла на 45 кг і стала прикладом для наслідування багатьом жінкам. 

Співачка розповіла, що спорт буквально "вправив їй мозок". Жінка відчула полегшення від регулярних тренувань, оскільки робила це не для того, аби досягти якоїсь мети, а для того, аби відчути себе заново.

"Шкода, якщо хтось страждає через власні комплекси, але це не моя справа. Я влаштовую своє життя", - додала співачка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джіджі Хадід пішла від Зейна Маліка через те, що він вдарив її матір.

 
 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ