ABBA

Популярний гурт ABBA випустив свій останній музичний альбом

Shutterstock

Він є продовженням лонглисту, який побачив світ у 1981 році

Легендарний гурт "АВВА" вперше за 40 років випустив новий та останій музичний альбом "Voyage". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний акаунт гурту у Facebook.

До лонглисту увійшло десять композицій, які цілком відповідають стилю гурту. Вони також схожі на пісні, які були випущені понад чотири десятки років тому. 

Робота над "Voyage" розпочалася ще у 2018 році. Він є дев'ятим альбомом у колекції гурту, а також вважається продовженням альбому "The Visitors", який був випущений у 1981 році. 

Нові пісні, що увійшли до складу альбому, побачили світ у п'ятницю, 5 листопада. Їх було презентовано на офіційній сторінці ABBA у Facebook. До альбому увійшли композиції, які були представлені ще раніше. Зокрема, "I Still Have Faith in You".

Один з учасників гурту Б'єрн Ульвеус коментує возз'єднання колективу та свою творчість:

 

"Ми просто написали найкращі пісні, які ми можемо прямо зараз. Я написав тексти, в які я вклав деякі зі своїх думок про минулі 40 років і додав глибини, яка, сподіваюся, приходить з віком і відрізняє їх від текстів, які я створював 40 років тому", – сказав музикант.

Учасники АВВА розповідають, що вони навіть не намагалися створити пісні, які наслідували б сучасні тренди. Їхнью метою було повернути прихильникам атмосферу минулого та дати насолодитися творчістю улюбленого колективу. 

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ГУРТ:

  • "ABBA" – це не просто назва колективу, а абревіатура, яка складається з перших літер імен учасників. Усього їх було четверо: Агнета, Б'єрн, Бенні, Анні-Фрід;
  • Гурт було створено у 1972 році в Стокгольмі, Швеція. З того часу музиканти випустили 8 студійних альбомів, підкорили понад 100 сцен та продали понад 380 млн альбомів та синглів у різних країнах світу; 
  • У 1974 році "ABBA" став учасником міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" та представив Швецію з піснею Waterloo. Тоді гурт здобув перемогу та був визнаний найкращим за останні 50 років;
  • У 1982 пролунав останній сингл гурту. Наступний вийшов аж за 40 років після цього;
  • У 2021 році колектив відновив свою діяльність. Навесні 2022 року АВВА проведе свій прощавальний віртуальний концертний тур. Перший заплановано на 27 травня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Adele презентувала нову пісню та відеокліп після шести років затишшя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ