Потап і Настя Каменських

Потап заінтригував новиною про повернення на сцену легендарного дуету з Каменських

Instagram / kamenskux

Вже були написані три музичні композиції

Український продюсер, музикант та екс-учасник гурту "Потап і Настя" Олексій Потапенко заінтригував заявою про повернення на сцену легендарного дуету, повідомляє "Дивогляд". 

Вже незабаром гурт "Потап і Каменських" запалюватиме для глядачів. Але є один нюанс: відтепер учасниками гурту стане старше покоління знаменитостей, а саме батько Олексія – Андрій Потапенко та матір Анастасії Каменських – Лідія Каменських.  

"Будуть співати Потап і Каменських. Тільки не джуніори, а старше покоління. Батько пише пісні. Він грає на всіх музичних інструментах, і недавно він написав три пісні. Ми зробили аранжування, а вони вирішили записувати – мій батько та Ліда Каменських", – поділився артист.

Разом із цим, очікується прем'єра нової композиції, яку виконають Лідія Каменських та Алла Кудлай. Раніше вони вже випустили авторський шлягер про подружок.  

Дует "Потап і Настя" припинив своє існування у 2017 році, після 10 років музичної діяльності. Улюбленці слухачів не лише в України, але й у ближніх кранах розпочали окремі кар'єри. Зокрема, Настя Каменських співає під псевдонімом NK, а Потап – учасник гурту Mozgi.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що гурт "НеАнгели" припиняє своє існування.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ