Андрій Хливнюк

Фронтмен гурту "Бумбокс" розлучається зі своєю дружиною після 11 років шлюбу – ЗМІ

provce.ck.ua

Екс-подружжя виховує двох дітей

Соліст та лідер популярного українського музичного гурту "Бумбокс" 41-річний Андрій Хливнюк розлучається зі своєю дружиною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

Музикант у 2010 році таємно одружився з донькою екс-голови НАК "Нафтогаз Україна" режисеркою Ганною Копиловою. За кілька місяців у подружжя народився син Іван, а за три роки донька Олександра. 

Знаменитість не виставляє на показ сімейне життя, тому про його стосунки та саму дружину відомо зовсім не багато. Жінка працює арт-директором у видавництві "Основа", а паралельно з цим – режисером музичних відеокліпів. 

Зазначається, що у Шевченківському суді міста Києва розглядалася справа про розлучення фронтмену "Бумбоксу". На п'ятницю, 5 листопада, було заплановане слухання з питання розірвання шлюбу, однак, ані Андрій Хливнюк, ані Ганна не з'явилися до залу суду. Вони передали усю необхідну документацію та попросили провести процедуру без їхньої присутності. 

Близьке оточення пари розповідає, що ініціатором розірвання шлюбу була Ганна. 

Читайте також: Звинувачує зятя у домашньому насильстві: Джіджі Хадід пішла від Зейна Маліка через те, що він вдарив її матір – ЗМІ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше