Люсія Лачкович Яворчекова

Від велосипедного спорту до звання супермоделі: історія словачки Люсії Яворчекової – фото

luciajavorcekova / Instagram

На жінку підписано понад 2,1 млн користувачів

Модель словацького походження Люсія Лачкович Яворчекова, яка веде свій Instagram, останнім часом стала дуже популярною серед користувачів соцмережі. Саме тому "Дивогляд" у цьому матеріалі розповість про її біографію.

Свого часу Яворчекова прийшла у модельний бізнес із велосипедного спорту. Можна сказати, що це було успішним рішенням, бо наразі жінка – одна з найвпливовіших персон у сфері моди у Словаччині. Також вона дуже популярна в Instagram – на неї підписано понад 2,1 млн користувачів, які активно слідкують за її життям.

Уперше Люсія спробувала себе у ролі моделі у 2007 році, коли її запрошували на фотосесії різні словацькі журнали. Згодом з нею несподівано захотів працювати PlayBoy, що докорінно змінило життя словачки.

Наразі модель спеціалізується на зйомках у стилі ню. Вона має чудову фігуру, задля якої постійно працює над собою у спортзалі. З 2015 року Яворчекова заміжня та виховує доньку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що колишня "міс Всесвіт" і модель балотується у народні депутати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ