російська дружба

Elle Russia запустив проєкт "Дружба народів" і присвятив обкладинку Україні – мережа бурхливо відреагувала

скріншот

"Подумаєш окупували Крим і Донбас, це ж нормально для "братніх" народів"

Глянцевий журнал Elle Russia нагадав про "вічну дружбу" України і Росії. Редактори журналу запустили проєкт "Дружба народів" і створили 25 різних обкладинок для свого жовтневого номера, пише "Дивогляд".

"У цьому номері ми відзняли історії в 25 різних точках Росії і колишнього СРСР з місцевими моделями і фотографами, розповіли про 25 різних культурах і народності. На обкладинках дівчатка з України, з Грузії, Башкирії, Вірменії, Азербайджану, Литви, Якутії, Узбекистану, Казахстану, Дагестану, Білорусі, Абхазії і ще багатьох-багатьох інших місць", - йдеться в описі.

У коментарях під постами Elle Russia в Instagram одразу з’явилися десятки розгніваних коментарів від українців.

  • Присвятіть будь ласка Україні випуск про окупацію Криму, Донецька та Луганська Росією та регулярні вбивства громадян України на нашій же території громадянами РФ. Оце буде присвята року! Вашим читачам буде корисно.
  • Лицемірні окупанти, ми ніколи не пробачимо вам тисячі вбитих, закатованих та замордованих українців!!!! МИ ВСЕ ПАМ'ЯТАЄМО
  • У московитів дружба = вбивствам, геноцидам, окупації?
  • Від такої токсичної дружби треба втікати
  • Боже, вбережи від російської "дружби"
  • Яка прекрасна дружба. Подумаєш окупували Крим і Донбас, це ж нормально для "братніх" народів
  • Якщо я не помиляюсь, то єдиний добровільний союз Московії (і вдалий союз, без шкідництва) був лише з нацистською Німеччиною

Окрім українців цей проєкт обурив і мешканців Грузії, які почали писати, що Абхазія – це частина Грузії, яку також окупувала Росія.

Для української обкладинки знялася модель Світлана Потомскі, фотограф – Назар Чорний. Зйомка проходила в Умані, у дендропарку "Софіївка".

Для фотосесії використали одяг із нових колекцій дизайнерок Лілії Літковської та Світлани Бевзи. Однак обидві у коментарі "НВ" зазначили, що не давали своєї згоди на участь у проєкті, а одяг просто взяли стилісти.

Читайте також: "Ми повинні зробити все, щоб Україна припинила своє існування": соратник Путіна відзначився істеричною заявою

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ