Російський солдат

Непереможна російська армія: у роті спецназу ГРУ РФ викрили десятки випадків ґвалтувань солдатів

Shutterstock

У військових частинах РФ зафіксовано десятки "випадкових" смертей рядових - винних немає

У російській армії розгорівся черговий скандал, пов’язаний зі знущанням над солдатами-строковиками. В особливій 78-й роті спеціального призначення ГРУ РФ (Хабаровський край) викрили понад два десятки випадків сексуального насильства. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на засновника правозахисного проєкту Gulagu.net Володимир Осечкіна.

У розпорядженні правозахисника опинилося кілька документів, які засвідчують, що проти командира військової частини спецназу ГРУ і його заступника, майора Панова і капітана Єрушевича, було відкрито кілька кримінальних проваджень.

Стало відомо, що Панов і Єрушевич вимагали грошей у солдатів-строковиків, а тих, які відмовлялися платити, ґвалтували в збоченій формі.

У документі описується кілька зафіксованих випадків. Зокрема, у січні 2021 року майор і капітан наказали фельдшеру поставити клізму з водою одному із солдатів. Після цього вони натягли на держак швабри презерватив і ввели його в анальний отвір рядового. Це все знімалося на відео.

Одному із солдатів погрожували прикріпити статевий член до дерева будівельним степлером, а також побили його гілкою дерева.

Відомо, що всього від дій Панова постраждали понад 20 людей. Частина із випадків побиття і зґвалтування була зафіксована судово-медичною експертизою.

Знущання з рядових у російській армії
Знущання з рядових у російській армії
Фото: gulagu-net.ru

Відомо, що 21 вересня 2021 року після подання військового гарнізону до прокурора було порушено кримінальну справу відразу за трьома злочинами і двома статтями КК РФ - вчинення дій сексуального характеру в розбещеній формі із застосуванням насильства і перевищення повноважень із застосуванням насильства.

Як повідомляє видання "Сибирь.Реалии", у військових частинах на Далекому Сході і в Сибіру зафіксовано десятки випадків загибелі солдатів. Як правило, Міноборони в якості офіційної причини смерті озвучує версію нещасного випадку. Однак рідні загиблих і товариші по службі повідомляють про перевищення повноважень і насильство з боку інших військових.

Читайте також: "Ми повинні зробити все, щоб Україна припинила своє існування": соратник Путіна відзначився істеричною заявою

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ