alyona alyona

Євробачення-2024: аlyona аlyona розповіла про "пресинг" на конкурсі

alyona.alyona.official / Instagram

"Такого шмону не було ніколи"

Представниця України на "Євробаченні-2024" аlyona аlyona поділилася, що під час конкурсу великим було "аполітичне пресування", тому вони вирішили уникнути ризику та не виступати у футболках з гаслом "Free Azovstal Defenders". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Радіо Свобода".

"Такого шмону не було ніколи. Якби нас дискваліфікували, наступного року взагалі б не пустили. Там заклеювали будь-який напис, будь-який бренд, якщо в тебе десь на нігтях, на обличчі, тобто аполітичне пресування було дуже великим. Не дай бог якийсь заклик. І ми, ризикуючи, таємно вирішили все таке повдягатися", – розповіла артистка.

Щодо заяв артисток про мир і свободу для України після фінального виступу, аlyona аlyona зазначила, що це було колективним рішенням, яке було обговорено з урядовцями та Суспільним мовником. Таким чином, вони спробували звернути увагу на Глобальний саміт миру, запланований на червень у швейцарському Бюргенштоку.

"Ситуація саме зараз дуже жорстка, і особливо зараз треба кричати і про полонених, і про те, що нам потрібна та зброя, яку ми всі просимо. А нам чомусь дають її набагато пізніше, ніж треба", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, скільки балів отримала на Євробаченні-2024 Україна від журі інших країн.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ