alyona alyona та Jerry Heil

Jerry Heil та Alyona Alyona могли виступити на Євробаченні-2024 з іншою піснею – її вже можна прослухати

alyona.alyona.official / Instagram

Кожна з виконавиць написала свою частину тексту

Українські співачки, що представляли Україну на "Євробаченні-2024", могли обрати для виступу на конкурсі не "Teresa & Maria", а іншу пісню. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-сторінку Jerry Heil.

Alyona Alyona та Jerry Heil перед шоу створили трек "Подоляночка", при цьому кожна з виконавиць написала свою частину тексту. Одночасно дівчата також працювали над піснею "Teresa & Maria". Під час вибору між цими треками, дует вирішив надати перевагу "Teresa & Maria".

"Насправді "Подоляночку" ми також писали для "Євробачення". Це була пісня, над якою я працювала ще в Берклі, потім на сесії з Альоною ми вирішили дописати туди її куплет. Вирішили, що ця пісня поїде на "Євробачення". Але в результаті, обираючи між "Teresa & Maria" та "Подоляночкою", обрали все ж "Teresa & Maria". Зважаючи на постановку, мені здається, кращою є саме "Teresa & Maria". Тут спрацювало все: робота наших режисерів і наша з Альоною, емоції, командний дух, заряджений цією піснею", – поділилася Jerry Heil.

Після гранд-фіналу "Євробачення-2024" українські виконавиці представили "Подоляночку". У ніч на 12 травня ця композиція стала доступною на всіх стрімінгових платформах. Тепер прихильники співачок мають можливість послухати обидві пісні та визначити, яка їм більше подобається.

Раніше "Дивогляд" розповідав, скільки балів отримала на Євробаченні-2024 Україна від журі інших країн.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ