Героєм нового "Холостяка" обрали українського військового – що про нього відомо (фото)

Найбільш очікуване телевізійне шоу "Холостяк" готується знову вразити глядачів, а також вже було названо ім'я головного героя

Цього сезону на сцену вийде Олександр Будько, відомий як "Терен", який буде обирати своє кохання серед учасниць. Цей харизматичний молодий чоловік не лише ветеран і громадський діяч, а й автор книги "Історія впертого чоловіка".

Втративши обидві кінцівки, Олександр не здався

"Два роки ми отримували запитання, чи повернеться на СТБ "Холостяк". І чесно відповідали, що це станеться тоді, коли у нас буде справжній герой нашого часу. Адже головний Холостяк країни – це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого українські жінки готові назвати ідеальним для себе. Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок – це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці", – йдеться у повідомленні СТБ.

Хоча Олександру всього лише 28 років, він вже пережив досить багато подій. Один із найбільш вражаючих його подвигів – добровільний вступ в ряди українських захисників 24 лютого 2022 року. Він віддав свою молодість і здоров'я, захищаючи рідну землю від російських агресорів.

Терен став командиром взводу 49-го окремого стрілецького батальйону "Карпатська Січ". Він продемонстрував відвагу та безкомпромісність в боях у Харківській області.

Втративши обидві кінцівки, Олександр не здався. Він пройшов довгу та складну реабілітацію, але не втратив свою гордість і віру в майбутнє. Його життєва енергія та любов до рідної землі надихають багатьох.

"З Олександром ми познайомилися ще минулого літа під час зйомки проєкту "Нескорені". Спочатку на знімальний майданчик зайшла його харизма, а потім уже і сам Сашко. Його впевненість, самоіронія, почуття гумору закохують з першого погляду. Побачивши торік реакцію дівчат на Сашка, зрозуміли – ось наш кандидат на нового Холостяка", – додали автори шоу.

Популярність Олександра зросла не лише завдяки його військовим заслугам, а й через активну діяльність в інтернеті. Він є співавтором та ведучим проєкту "Відвал ніг, або All інклюзив" на YouTube, який став дуже популярним серед молоді.

Крім того, "Терен" долучився до благодійних проєктів, які мають на меті збір коштів на потреби Збройних сил України. Він співпрацює у створенні лімітованих колекцій прикрас та одягу, кошти з продажу яких йдуть на підтримку військових.

Фінальна дата виходу нового сезону "Холостяка" залишається невідомою, але як обіцяють, це відбудеться найближчим часом. Цікаво, що цього разу ім'я героя оголошується одночасно з початком кастингу, що робить цей сезон особливим.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у Львові напали на колишню порноакторку та учасницю "Холостяка".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше