Даша Квіткова

Даша Квіткова зізналася, як вони з Микитою Добриніним поділили майно

kvittkova / Instagram

"Буду казати за себе..."

Українська блогерка Даша Квіткова вирішила відверто розповісти про розподіл майна після розлучення з ексчоловіком, ведучим Микитою Добриніним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її інтерв'ю для телеканалу СТБ.

За словами Даші Квіткової, після розлучення вони намагалися поділити всі речі порівну. У результаті цього зіркове подружжя розділило майно, включаючи автомобілі, квартиру та будинок. Останній дістався блогерці, але вона має намір продати його і використати отримані кошти для купівлі квартири для спільного сина, Лева.

"Ми поділили все порівну. Будинок залишився мені, а квартира залишилася його. Ми поділили машини. Коли будинок продається, всі кошти підуть мені, але в нас є домовленість з Микитою, на яку ми обоє погодились, що тільки-но я продаю будинок, я купую квартиру Леву. Це буде власність нашого сина", – поділилася вона.

Даша Квіткова також відверто відповіла на питання, чи була можливість зберегти шлюб з Микитою. За її словами, останнім часом їхній шлюб тримався лише на коханні.

"Я думаю, що наші стосунки трималися на коханні, але іноді його недостатньо. Я думаю, що не було шансу щось змінити. Буду казати за себе. Я довго намагалася, але в певний момент зрозуміла, що я більше не можу і не хочу", – розповіла Квіткова.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Даша Квіткова зробила патріотичні тату.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ