Користувачі мережі розкрили справжнє обличчя співачки, яка ховається під псевдонімом Klavdia Petrivna

Співачка відома своєю популярною піснею "Ванька-Встанька"

У мережі активно обговорюють співачку, відому під псевдонімом Klavdia Petrivna, яка приховує свою особу. Фанати гадають – хто ця таємнича авторка популярних хітів “Ванька-Встанька” та “Знайди мене”, розповідає "Дивогляд".

Артистка опинилася у центрі уваги під час церемонії нагородження видання “Лірум”. Співачка, яка приховує своє обличчя, стала переможницею у категорії "Дебют року", а нагороду на сцені вийшла отримувати артистка Маша Кондратенко.

 

Фанати гадають, чи дійсно під псевдонімом Klavdia Petrivna ховається відома Маша Кондратенко або знаменитості просто намагаються заплутати публіку.

Хто така Маша Кондратенко?

Дівчина здобула популярність після зйомок у гучному українському серіалі "Школа", де перевтілилася у школярку Соню. Також у 2020 році Маша Кондратенко стала суперфіналісткою музичного шоу "Голос". На той момент у дівчини вже було два творчих псевдоніми – Marichka та Маша Краш. Зараз вона випускає треки під своїм реальним ім'ям.

Що відомо про артистку Klavdia Petrivna?

Співачка здобула популярність, випускаючи жартівливі, ліричні та проукраїнські пісні, які транслювали різні радіо-чарти. Найвідомішими треками стали "Ванька-Встанька", "Ведмеді-Балалайки" та "Вогник-вогник".

Таємнича виконавиця досить швидко набула популярності і лише за 6 місяців два її альбоми – "Бережи мене" та "Зима" – увійшли у топ українських музичних рейтингів. Співачка ховається за образом дівчини в капелюшку і відомо про неї лише те, що вона – білявка.

Раніше співак OSTY виклав у мережу спільну фотографією з Клавдією Петрівною, на якій видно лише частину її довгого світлого волосся. До слова, у Марії Кондратенко, яка могла б бути Клавдією Петрівною, відносно коротка зачіска.

Хто ця загадкова співачка? 

Блогер Богдан Беспалов розповів, що авторкою популярних хітів може бути невідома загалу 18-річна Соломія Опришко родом зі Львівщини.

Активні користувачі мережі знайшли старі фото та спільне відео Соломії та співака OSTY, з яким у артистки Клавдії Петрівни є спільний трек.

Колір волосся Соломії, її голос та знайомство зі співаком OSTY вказують на те, що Klavdia Petrivna – це дійсно Соломія. Наразі офіційних підтверджень цьому немає, а команда артистки не відповідає на подібні запитання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше