Влад Яма

"Не "відстрілює" зовсім": Влад Яма планує повернутися до України – колега колишньої зірки

vladyama_official / Instagram

Хореографа, серед усього іншого, критикували через участь у вечірці з російською назвою

Відомий хореограф Влад Яма, який з початком повномасштабного вторгнення з дружиною і сином виїхав до США, планує повернутися до Києва. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на інтерв'ю хореографа Євгена Кота виданню OBOZ.UA.

Кот стверджує, що про ці думки Ями йому розповіли знайомі, які спілкуються з хореографом. Євгена дивує, що Влад взагалі не "відстрілює" того, що сталося, щиро вірячи, що повернеться додому та все буде як раніше.

Окрім цього, Кот поділився своєю думкою щодо втечі Ями до США:

"Можу припустити, що в якийсь момент злякався, але вже минуло багато часу, велика частина українців, які виїхали, повернулися. І публічні, і непублічні – різні. Вважаю, що медійні люди мали залишатися в країні, щоб у такий спосіб подавати приклад іншим, що треба гуртуватися. А не тікати".

За словами Кота, він наразі не слідкує за життям Ями, але знає, що хореографа розкритикували через те, що він брав участь у вечірці з російською назвою.

"Що тут скажеш: дехто з людей, які виїхали, опинилися зараз трохи відірваними від нашої теперішньої реальності. Мені здається, що Влад до цього часу думає, що коли закінчиться війна, він повернеться в Україну. І все в його житті буде так само, як раніше… Не "відстрілює" зовсім того, що відбулося, думає, що якщо організовує якісь збори для ЗСУ, донатить сам, то цього достатньо".

Приблизно пів року тому Кот дізнався від спільних знайомих, що Яма щиро вірить у те, що зможе нормально жити в українській столиці.

"Якось він публічно зізнався, що боїться за свою родину. То це не проблема: залишай їх там, а сам додому – щось серйозне робити для перемоги".

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024 запідозрили у плагіаті пісні російського гурту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ