гурт NAHABA

Фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024 запідозрили у плагіаті пісні російського гурту

відкриті джерела

"Дуже сумнівна пісня для того, щоб представляти Україну"

Фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024 – гурт NAHABA запідозрили у плагіаті пісні російського гурту t.a.T.u, передає "Дивогляд".

Українці представили пісню під назвою "GLASSS", яка нагадала слухачам композицію "Нас не догонят" російської групи t.a.T.u.

Ось, що користувачі мережі пишуть у коментарях під відео виступу гурту NAHABA:

  • "Дуже схоже на "Тату". І голос, і музика, і певний вайб. В деякі моменти взагалі не можна було відрізнити. Дуже сумнівна пісня для того, щоб представляти Україну";
  • "Перша реакція: вау! Дуже цікаво, як це буде звучати наживо, враховуючи кількість тюнінгу в приспіві. Барабани чогось нагадали "Тату";
  • "Я один тут чую групу "Тату"? Взагалі дуже цікава заявка. Вони можуть стати темною конячкою, тому що, судячи з пісні, на нас чекає нетривіальний номер".

Разом із цим, були й шанувальники, яким пісня була до вподоби. Самі учасники українського Нацвідбору на Євробачення-2024 ніяк не прокоментували ситуацію і схожість їхньої пісні з композицією російського гурту.

Дивіться виступ гурту NAHABA з піснею "GLASSS":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Jerry Heil переспівала українською хіт учасниці Євробачення-2023 від Швеції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ