Євробачення-2024

Яке місце отримає Україна на Євробаченні-2024 – прогноз букмекерів

Eurovision World

Наша країна входить у п'ятірку кращих

Букмекери поділилися новим прогнозом щодо результатів цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення. Яке місце пророкують Україні – розповідає "Дивогляд".

Перемогу, на думку букмекерів, цього року здобуде представник Великої Британії – Оллі Олександр. Останні півмісяця артист займає першу-другу позиції в рейтингу. 

Що стосується України, букмекери прогнозують нам теж призове місце. Наразі наша країна входить у п'ятірку кращих і посідає третю позицію. 

Найбільш гідними конкурентами України у букмекерському списку є Британія, Ізраїль, Італія та Швеція. 

Новий учасник Євробачення

У 2024 році у пісенному конкурсі вперше візьме участь представник Карибів.

"Новий рік. Нові новини. Ми з радістю підтверджуємо, що "THE CARIBBEAN" приїжджає на пісенний конкурс Євробачення 2024.Залишайтеся з нами, ми не можемо дочекатися, щоб розповісти вам більше", – йдеться у повідомленні.

Загалом очікуються виступи 37 країн-учасниць. Звичайно, що на сцену вийдуть і співаки з 5 країн-засновників конкурсу: Великої Британії, Іспанії, Німеччини, Італії, Франції. 

Нагадаємо, у пісенному конкурсі "Євробачення-2023", яке проходило у британському Ліверпулі, перемогу здобула шведська співачка Loreen з піснею "Tattoo". Артистка вдруге у своїй кар'єрі перемогла у цьому конкурсі. Співачка набрала 583 бали, з них 340 від журі та 243 від глядачів.

Український гурт Tvorchi, який виступав на "Євробаченні-2023" з піснею "Heart Of Steel", посів шосте місце в конкурсі. Українці отримали 54 бали від журі та 189 від глядачів. "Дивогляд" розповідав, як голосували за Україну на "Євробаченні-2023".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ