"Євробачення", Україна

Оприлюднили перше фото сцени Євробачення-2023 – Чарльз ІІІ запалив урочисті вогні (відео)

Shutterstock

Присутні почали зворотній відлік, після якого урочисто відкрили головну сцену

На офіційній сторінці Євробачення в Instagram оприлюднили світлину сцени, на якій цього року пройде пісенний конкурс, передає "Дивогляд".

Організатори заходи опублікували першу фотографію майданчика, який урочисто відкрили король Великої Британії Чарльз ІІІ та його дружина – королева-консорт Камілла.

Присутні почали зворотній відлік, після якого Чарльз і Камілла натиснули на червону кнопку і урочисто відкрили головну сцену. Локація запалала яскравими вогнями під головний саундтрек Євробачення-2023, який створив український композитор Михайло Некрасов.

Також на головному екрані розмістили емблему з датою коронації Чарльза ІІІ, яка має відбутися 6 травня.

Дизайн сцени створили у такий спосіб, щоб висвітлити єдність України і Великої Британії, а також головний лозунг заходу – "Об'єднані музикою". Над проєктуванням сцени працювала команда компанії "Starlight Creative" у співпраці з консалтинговою компанією з брендів і дизайну "Superunion".

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть 9 і 11 травня у Ліверпулі, а фінал запланований на 13 травня. Український гурт Tvorchi, який цього року представляє нашу країну на пісенному конкурсі, пройшов одразу у фінал, як учасник від країни-переможниці минулорічного конкурсу. Музиканти виступлять з піснею "Heart of Steel" під номером 19.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, у якому порядку виступатимуть учасники у півфіналах.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАТКНУТИ РОТА підспівувачам "мирних ініціатив" - завдання дипломатів. Андрій Веселовський

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ