Джермейн Джексон

Брат Майкла Джексона може потрапити до в'язниці за зґвалтування жінки – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

За словами постраждалої, це сталося 35 років тому

Старший брат відомого музиканта Майкла Джексона Джермейн звинувачується у сексуальному насильстві над жінкою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rolling Stone.

Журналісти отримали позов, у якому йдеться, що 27 грудня жінка на ім'я Ріта Барретт звинуватила співака Джексона у зґвалтуванні. Вона стверджує, що 35 років тому чоловік увірвався до її будинку, де і нібито зґвалтував її. За її словами, вона молилася та благала про допомогу.

Згідно з позовом, Барретт була знайома з братом знаменитості, бо протягом тривалого часу працювала у музичній індустрії.

"Відповідач Джексон силоміць увірвався в будинок позивачки та вчинив сексуальне насильство над позивачкою із застосуванням сили та насильства. Під час нападу позивачка, вірянка, молилася до Бога й благала про допомогу. Під час нападу вона побоювалася за своє життя. Після зґвалтування і коли підсудний Джексон задовольнився, він покинув будинок", – йдеться у позові.

Представники Джексона не давали будь-яких коментарів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що зіркового актора фільму "Паразити" знайшли мертвим.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ