"Барбі"

У трьох країнах світу заборонили показ фільму "Барбі" через релігію

Warner Bros.

Зміст стрічки не відповідає цінностям жителів деяких держав

Фільм "Барбі" викликав захоплення ще до своєї прем'єри, а з першого дня прокату став одним з найбільш відвідуваних по всьому світу. Однак, не всі країни у захваті від стрічки.

Після кількох тижнів прокату в Алжирі показ фільму "Барбі" заборонили, передає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення Reuters.

Річ у тому, що в Алжирі більшість людей сповідує іслам. Після аналізу фільму в Міністерстві культури країни прийшли до думки, що зміст стрічки не відповідає цінностям цієї релігії.

За словами представника Мінкульту Алжиру, фільм начебто "пропагує гомосексуалізм та інші західні відхилення", а отже "не відповідає релігійним і культурним переконанням Алжиру".

Також раніше прокат фільму "Барбі" заборонили у Лівані та Кувейті, повідомляє ВВС. Причиною такого рішення стало те, що зміст стрічки "суперечить консервативним цінностям їхніх країн". У Кувейті заборону пояснили тим, що фільм не відповідає "принципам суспільної етики" країни. У Лівані стрічку зняли з прокату через "пропаганду гомосексуалізму".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що касові збори фільму "Барбі" перетнули $1 млрд, а Ґрета Ґервіґ стала першою жінкою-режисером, яка самостійно зняла фільм, що зібрав таку кількість коштів.

Дивіться також відео 5 каналу: Контент з полуничкою: в Україні хочуть "Декриміналізувати порно" – реакція депутатів та пересічних українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ