режисерка Аліса Коваленко

Українську режисерку номінували на престижну оскарівську стипендію

відкриті джерела

З початку війни жінка стала на захист нашого народу і держави у боротьбі з окупантами

Українську режисерку Алісу Коваленко номінували на здобуття престижної оскарівської стипендії від Оскарівської кіноакадемії, передає "Дивогляд".

Стипендія Gold Fellowship for Women визначає молодих режисерок та забезпечує пряму фінансову підтримку з персоналізованим менторством і можливість встановлювати нові зв'язки з колегами.

Вручення стипендій відбудеться наприкінці серпня 2023 року. Режисерки зі США отримають одразу дві стипендії – одну міжнародну та одну національну.

Аліса Коваленко – режисерка із Запоріжжя, яка вже створила чимало популярних фільмів: "Сестра Зо" (2014), "Аліса в країні війни" (2015), "Домашні ігри", "Ми не згаснемо" тощо. З початку повномасштабної війни в Україні жінка стала на захист нашого народу і держави у боротьбі з окупантами.

У червні-2023 фільм Аліси Коваленко "Ми не згаснемо" здобув перемогу на Міжнародному конкурсі повнометражних фільмів у рамках 20-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що фільм "20 днів у Маріуполі" отримав нагороди Docudays UA.

Дивіться також відео 5 каналу: ЕКСКЛЮЗИВНА ПРЕМ'ЄРА трейлера фільму "Я, Ніна" відбулася на "5 каналі". Про що стрічка?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ