Маріуполь

Фільм "20 днів у Маріуполі" отримав нагороди Docudays UA

Маріупольська міська рада

Сюжет показує важку роботу репортерів у Маріуполі під час блокади

Фільм лауреата Пулітцерівської премії Мстислава Чернова під назвою "20 днів у Маріуполі" отримав нагороди на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, передає "Дивогляд" із посиланням на Міністерство культури та інформаційної політики України.

Сюжет фільму відображає важку роботу репортерів у лютому-березні 2022 року у найгарячішій точці України – місті Маріуполі. Чернов та його колеги провели у блокаді 20 днів і весь цей час збирали матеріал про звірські бої та руйнування.

Світова прем'єра стрічки відбулася на головному фестивалі американського незалежного кіно "Санденс". Фільм забрав нагороду глядацьких симпатій. Також стрічка отримала нагороду 47-го Міжнародного кінофестивалю у Клівленді (США) у категорії Standing Up та звання найкращого документального фільму року на премії Cinema for Peace-2023 (Німеччина).

На Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA фільм "20 днів у Маріуполі" був відзначений нагородами журі і глядацьких симпатій.

"Такі перемоги на міжнародній арені – велика цінність. Такі роботи – не лише частина нашої сучасної реальності, але й голос, що розповідає світу про звірства росіян та приклади мужності українців в цій страшній війні", – наголосили в Міністерстві.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український пригодницький трилер "Максим Оса: золото Песиголовця" отримав нагороду Єврокону у Швеції.

Дивіться також відео 5 каналу: "КАЛІБР" ПО ОДЕСІ: ОКУПАНТИ ЗНОВУ НАКОЇЛИ БІДИ. У Кривому Розі - жалоба за загиблими. Час новин

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ