Візит Блума

Орландо Блум пройшов "тест" на українця та розповів Зеленському, що його вразило

president.gov.ua

Актор відвідав Київ, Ірпінь, Демидів

Голлівудський актор і посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум у рамках візиту до України провів зустріч з президентом Володимиром Зеленським, а також пройшов "тест" на українця від Укрзалізниці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Офіційне інтернет-представництво президента та Telegram-канал "УЗ".

Зеленський подякував Блуму за візит до України та за його діяльність як посла доброї волі ЮНІСЕФ.

"Для нас має велике значення те, що світ знає, що відбувається в Україні під час війни. Звичайно, дякую за ту допомогу, яку ви надаєте безпосередньо дітям", – сказав він.

Президент наголосив на тому, що важливо створити безпечну атмосферу для українських дітей, відзначив особливу важливість розвитку в Україні сімейних форм виховання, подякував ЮНІСЕФ за надання ноутбуків українським дитячим закладам і закликав спрямувати зусилля на забезпечення українських шкіл бомбосховищами.

За словами Блума, він відвідав одну зі шкіл Ірпеня, яку обладнано бомбосховищем. Він відзначив важливість таких проєктів для ЮНІСЕФ. Учасники зустрічі також обговорювали повернення українських дітей, яких окупанти депортували на рф.

Візит Блума
Візит Блума
Фото: president.gov.ua

Загалом у рамках свого візиту актор відвідав міста Київ та Ірпінь, а також село Демидів. Він каже, що його вразила сміливість і стійкість українців, які залишилися сильними попри війну.

Окрім цього, працівники Укрзалізниці влаштували для Блума своєрідний тест на українця, у рамках якого йому запропонували вимовити назву держпідприємства. Зазвичай іноземцям важко даються слова українською мовою з таким закінченням, але для актора це не стало проблемою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що зірка Голлівуду Том Гіддлстон підтримав Україну, прочитавши вірш Сергія Жадана.

Дивіться також відео 5 каналу: Групове зґвалтування 14-річної: влада перегляне вирок суду щодо підлітків – Лубінець

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ