Кетрін Винник

"Маю діяти": акторка Кетрін Винник стала амбасадоркою UNITED24 – відео

katherynwinnick / Instagram

Знаменитість активно підтримує Україну ще з 2014 року

Зірка серіалу "Вікінги", акторка, режисерка і продюсерка Кетрін Винник стала першою амбасадоркою UNITED24 з Канади. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UNITED24.

"Для нас, для всієї України, це честь мати таких амбасадорів, як ви", – привітав її президент України Володимир Зеленський під час онлайн-зустрічі.

Винник активно підтримує Україну ще з 2014 року. Її родина вимушено покинула рідний дім в Україні майже 80 років тому, але тепер акторка долучилася до напряму "Відбудова України" та відкриє свій збір через платформу на відновлення одного з 18 будинків у Київській області.

"Коли почалася війна, я просто знала, що маю діяти, допомогти Україні всім, чим зможу. Завдяки вам це стало можливим. Відновлення житла та возз'єднання родин – це те, на чому я хочу зосередитися", – поділилася вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Кетрін Винник підтримала Україну в річницю війни у вишиванці та українською мовою.

Дивіться також відео 5 каналу: Тарифи на електроенергію-2023: коли українцям чекати підвищення цін – Ольга Бабій докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ