TVORCHI

Під яким номером виступить гурт TVORCHI у фіналі Євробачення-2023

TVORCHI / Instagram

Порядковий номер для українців "тягнув" голова британської делегації

Цього року на Євробаченні-2023 Україну представить музичний гурт TVORCHI, з піснею "Heart of Steel". Під яким номером виступить колектив розповідає "Дивогляд" із посиланням на сайт Євробачення.

Завдяки перемозі у минулорічному конкурсі Україна одразу проходить у фінал Євробачення-2023. Також наша держава зможе голосувати у другому півфіналі, який запланований на 11 травня.

Порядковий номер для українців "тягнув" голова британської делегації. У свою чергу Оксана Либінська – голова делегації з України, обирала номер для учасників з Британії.

13 березня відбулася зустріч представників від UA:PBC та BBC. За результатами жеребкування Україна отримала номер 19, а британці виступатимуть у фіналі під номером 26. Жеребкування відбулося під наглядом виконавчого супервайзера Євробачення Мартіна Остердала.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українські біженці можуть отримати квитки на Євробачення-2023.

Дивіться також відео 5 каналу: Перейменування рф на московію: "Нічого неможливо немає, але..." / Сергій Громенко докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ