"Євробачення", Україна

У Лондоні показали логотип Євробачення-2023 з прапором України в серці – відео

Shutterstock

Захід відбуватиметься від імені країни-переможця Євробачення-2022

У Лондоні показали логотип Євробачення-2023, на якому зображений український прапор, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Євробачення Україна.

У травні 2022 року переможцем Євробачення-2022 став український гурт Kalush Orchestra. Згідно з правилами наступний пісенний конкурс мав би проходити в Україні.

Через активні бойові дії на території нашої держави було вирішено віддати організацію конкурсу Великій Британії, яка посіля друге місце у Євробаченні-2022. Нещодавно стало відомо, що містом-господарем обрали Ліверпуль.

Попри те, що Євробачення-2023 організовують у Британії, захід пройде від імені України. На культовій лондонській телевежі BT Tower показали напис: "Eurovision Song Contest United Kingdom. Congratulation Liverpool 2023" ("Пісенний конкурс Євробачення Велика Британія. Вітаємо Ліверпуль 2023" – "Дивогляд"). У центрі серця, яке зображують замість букви "v" у слові "Eurovision", з'явився український прапор.

"На культовій телевежі BT у Лондоні показали лого Євробачення з прапором України в рамках шоу The One Show. Таким чином привітали місто-хост Євробачення-2023 – Ліверпуль", – повідомили на Суспільному.

Звичайно, що Україна візьме участь у Євробаченні-2023. Організаційний комітет вже розпочав нацвідбір на конкурс, музичним продюсером якого став Дмитро Шнуров. Заявки на участь у відборі надсилали до 15 жовтня. Загалом оргкомітет отримав понад 300 українських пісень, серед яких обере найкращі. Офіційного представника України на пісенному конкурсі дізнаємося вже у грудні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ