"Євробачення", Україна

У якому місті відбудеться Євробачення-2023

Shutterstock

EBU вже випустив офіційний логотип конкурса, в серці якого розмістили прапор України

Організатори наймасштабнішого пісенного конкурсу Євробачення назвали місто, в якому відбудеться захід, передає "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Євробачення-2023 проведуть у британському місті Ліверпуль. Спочатку до шорт-листа увійшли сім міст, але згодом залишилося лише два – Ліверпуль і Глазго. Після аналізу двох міст організатори вирішили, що саме Ліверпуль стане організатором пісенного конкурсу.

Півфінали Євробачення заплановані на 9 та 11 травня 2023 року. Гранд-фінал відбудеться 13 травня на Ліверпуль Арені.

EBU вже випустив офіційний логотип Євробачення-2023, в серці якого розмістили прапор України. Нагадаємо, що перемогу у Євробаченні-2022 здобув український гурт Kalush Orchestra. Україна мала б стати організатором заходу, однак, через війну було вирішено проводити пісенний конкурс у країні, представники якої здобули друге місце.

"Ліверпуль – ідеальне місце для проведення 67-го конкурсу пісні Євробачення від імені України. Місто є синонімом музики, й Ліверпуль Арена перевершує всі вимоги, необхідні для проведення глобального заходу такого масштабу. Ми були дуже вражені тим ентузіазмом, яке місто продемонструвало під час проведення конкурсу, та їхніми інклюзивними ідеями щодо розміщення минулорічних переможців України в центрі уваги, коли тисячі вболівальників приїдуть у травні наступного року", – зазначив виконавчий супервайзер Євробачення Мартін Остердаль.

Звичайно, що Україна візьме участь у Євробаченні-2023. Організаційний комітет вже розпочав нацвідбір на конкурс, музичним продюсером якого став Дмитро Шнуров. Заявки на участь у відборі можна надіслати до 15 жовтня. Офіційного представника України на пісенному конкурсі дізнаємося вже у грудні.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ