"Євробачення", Україна

В Україні на участь у Нацвідборі на Євробачення-2023 надійшло понад 300 пісень

Shutterstock

Конкурс відбудеться у Ліверпулі

Понад 300 пісень українських виконавців надійшло для участі у національному відборі на пісенний конкурс Євробачення-2023. Про це повідомив музичний продюсер Дмитро Шнуров, передає "Дивогляд". 

"Незважаючи ні на що, на момент закінчення прийому маємо більше 300 заявлених пісень. Так, багато з них знаходяться у стані демо, багато – лише крик душі людей, які навіть не планують бути артистами. Історії про життя у бомбосховищах, еміграцію, пустка від втрати рідних, віра у наші ЗСУ", – сказав Шнуров.

Прийом заявок здійснювався до 15 жовтня, а ось представника України на Євробаченні оголосять вже у грудні:

"Вдячний всім за заявки, і тим, з ким контактував особисто, і тим, хто все зробив сам, або разом з дівчатами-менеджерками. З кимось вдалося знайти спільний вайб і мотивацію, з кимось – ні, але процес, безумовно, відбувся, і нам точно буде що послухати в цьому році", – додав музикант.

Нагадаємо, що Євробачення 2023 відбудеться у британському місті Ліверпулі, але від імені України. Півфінали Євробачення заплановані на 9 та 11 травня 2023 року. Гранд-фінал відбудеться 13 травня на Ліверпуль Арені.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ