Показ фільму

"Це честь": український фільм отримав нагороду міжнародного кінофестивалю

mstyslav.chernov / Instagram

Стрічка розповідає про жахи війни

У США відбувся міжнародний фестиваль незалежного кіно Sundance 2023, де одну з нагород "завоював" український документальний фільм "20 днів у Маріуполі" режисера Мстислава Чернова. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram режисера.

Стрічка присвячена облозі російськими окупантами Маріуполя у лютому і березні минулого року. "20 днів у Маріуполі" отримав нагороду Приз глядацьких симпатій у програмі World Documentary Competition.

Чернов, який є українським військовим кореспондентом, кінорежисером, фотографом і новелістом, у компанії фотографа Євгена Малолєтки та продюсерки Василіси Степаненко відвідав Маріуполь за завданням Associated Press 24 лютого 2022 року. Вони були єдині журналісти з іноземною акредитацією, які розповідали про жахи війни.

"Для нашої команди це не досягнення, це честь. Для мене велика честь представляти українські документальні фільми та використовувати цю платформу, щоб привернути увагу до труднощів, стійкості та хоробрості українського народу, особливо жителів Маріуполя. Я сподіваюся, що цей фільм не лише приверне увагу та підтримає міжнародне суспільство, але й стане постійним документом про російське вторгнення в Україну та масштаб військових злочинів, які сталися в Маріуполі", ‒ прокоментував нагороду Чернов.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українка Таня Муіньо зняла кліп для відомого британського артиста.

Дивіться також відео 5 каналу: В кРЕМЛІ НОВА ІСТЕРИКА З ПОГРОЗАМИ. А РОСІЙСЬКІ МАТЕРІ ВЖЕ ПЛАЧУТЬ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ