Даша Хлистун

Українська модель поділилася подробицями розмови з російською журналісткою у Франції

dasha_khlystun_/Instagram

Діалог вийшов коротким

Українська модель і дружина "Холостяка-10" Даша Хлистун стверджує, що під час Тижня мод у Франції до неї підійшла російська журналістка, щоб підняти активність на своєму YouTube-каналі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

За словами дівчини, росіянка підійшла до неї з питанням "Ну що, поговоримо?". Хлистун зрозуміла, що співрозмовниця з рф, бо випадково почула, як та розмовляла з іншою моделлю.

"Я на неї подивилася і вона одразу перейшла на англійську і сказала: "Давай поспілкуємося англійською". Я кажу: "А ви звідки?". Вона мені каже: "Я з Парижа". "А родом звідки?". Вона відповіла: "росія". Я кажу: "Сорі, ні", ‒ розповіла Даша.

За словами українки, росіянці точно було відомо, що вона родом з України. На її думку, таким чином журналістка хотіла збільшити собі кількість підписників у блозі.

"Для чого вона це зробила? Вона хотіла, щоб я з нею заговорила англійською, немов і не було нічого? Ось що вона бажала? Чи хотіла вона конфлікту?", ‒ додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Білорусі покарали артистку за те, що вона виконала пісню гурту "Океан Ельзи".

Дивіться також відео 5 каналу: ІЗ ПЕРЕДОВОЇ В АВТОМАЙСТЕРНЮ: як запорізькі волонтери ремонтують джипи, пікапи і "бусики" для ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ