Дана Борисова

Українка кинула тарілку у відому російську телеведучу

соцмережі

Курйозний випадок трапився на відпочинку в Таїланді

Українка кинула тарілку у російську путіністку і телеведучу. Детальніше про цей інцидент розповідає "Дивогляд".

Курйозний випадок трапився у Таїланді. Відома російська телеведуча і акторка 46-річна Дана Борисова висловила обурення поведінкою українки. За її словами, громадянка Україна жбурнула у знаменитість тарілкою, коли та почала розмовляти з її донькою:

"Єдиним проявом негативу був випад з боку українки, яка приїхала з дитиною. Вона під час сніданку кинула в нас тарілку, коли ми почали розмовляти з дочкою", – сказала Борисова.

Яким був діалог між українкою і росіянкою (і чи був він взагалі) – невідомо. Чим саме закінчився скандал також залишається таємницею.

Дана Борисова відома своєю активною пропутінською позицією. Вона активно підтримує так звану "СВО" в Україні і дії президента російської федерації путіна.

Ще на початку січня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій щодо російських знаменитостей. У цьому списку була й Дана Борисова.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на "Міс Всесвіт" росіянка спробувала сфотографуватися біля українки.

Дивіться також відео 5 каналу: "Шо ти, дядя": як волонтерська "банда" із Запоріжжя допомагає військовим на передовій

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ