Dota 2

Організатори наймасштабнішого турніру з Dota 2 змушують українців працювати з росіянами

ain.ua

Прохання розділити роботу коментаторів з України та росії компанія-організатор проігнорувала

Компанія Valve, яка є організатором чемпіонату "The International" з Dota 2, змушує коментаторів з України працювати разом із росіянами, які підтримують війну в нашій державі. Про це на своєму Telegram-каналі розповів український коментатор Віталій Волочай, передає "Дивогляд". 

Як з'ясувалося, під час організації проведення The International – аналогу чемпіонату світу з відеогри Dota 2, на політику і ситуацію у світі вирішили не зважати. Зокрема, цього року організатори вирішили, що сумісна робота українців і росіян буде "доречна", як ніколи. 

Для прикладу, минулого року у списку "талантів" (аналітики і коментатори) було 13 українців, 12 росіян і 1 білорус. Цього ж року ситуація дещо змінилася: 7 українців, 37 росіян та 1 білоруска.

"Там найшлось місце всім. Людям які на стрімах бажали українцям, щоб у їх будинок ракета прилетіла, абсолютно відкритим українофобам і путіністам, і не тільки", – пише коментатор Віталій Волочай.

Організаторам запропонували розділити роботу коментаторів з України та росії, але це прохання у Valve показово проігнорували. Більше того, у компанії пішли назустріч росіянам і перенесли студію аналітики з Осло до Казахстану. Причиною стало те, що громадянам рф обмежили отримання візи до Норвегії, в'їзд без якої на територію держави закритий.

"Там були вершки суспільства типу SMILE, який захищає ОМОН, а потім тікає до Казахстану та Nongrata, який учора на стримі z-ки малював. Решту щодо позиції по війні можна назвати в кращому разі "не все так однозначно", – розповів коментатор Роман "Casper" Лепехін.

Україномовну трансляцію турніру "The International" з Dota 2 проведе компанія WePlay Esports:

"Дивитися російськомовну трансляцію Інта немає жодного сенсу, і взагалі не зрозуміло чому ми не це звертаємо увагу. Ми все одно всі будемо дивитися українську трансляцію. Чекайте на анонс... Після дозволу грати Virtus pro, які прямо підтримують тероризм під своїм тегом, у мене питань до валве нема", – сказав Волочай.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ