Берлінале, Berlinale

Розкривають суспільно-важливу тему: два українські фільми покажуть на Берлінале-2023

соцмережі

Стрічки з'являться у програмі "Panorama"

Два українські фільми покажуть на Берлінському кінофестивалі. Як повідомляє "Дивогляд", стрічки з'являться у програмі Panorama.

На кінофестивалі відбудеться головна прем'єра фільму "Ти мене любиш?", події в якому розгортаються напередодні розпаду Радянського Союзу. У центрі уваги – 17-річна Кіра, на очах якої розлучилися батьки, розпалася одна країна і народилася інша.

Фільм був створений компанією Family Production за підтримки Держкіно. Головні ролі у стрічці виконали Карина Химчук, Наталія Лазебникова, Олександр Жила та Максим Михайличенко. 

А стрічку "Ми не згаснемо" режисерки Аліси Коваленко покажуть у секції Generation 14plus. Фільм називають портретом сучасного покоління, що мешкає у прифронтових населених пунктах на сході України. Незважаючи на сумну реальність і важкі умови життя, вони продовжують мріяти про світле майбутнє та шукати пригоди.

Секція "Panorama" кінофестивалю Берлінале зосереджується на найбільш актуальному міжнародному кіно, що присвячується суспільним та політичним темам.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український кінопродакшн висунули для участі на ринку копродукції Берлінале.

Дивіться також відео 5 каналу: "Шо ти, дядя": як волонтерська "банда" із Запоріжжя допомагає військовим на передовій

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ