кадр з фільму "Це побачення"

Київ під час війни: українську стрічку покажуть на кінофестивалі Берлінале

відкриті джерела

Короткометражка вийде у прокат на британській платформі Nowness

Короткометражний фільм українського виробництва, який розповідає про життя у Києві під час війни, покажуть на Берлінському кінофестивалі, передає "Дивогляд".

Стрічка під назвою "Це побачення" продемонструє, як з початком війни життя мирних людей не зупинилося, воно триває і дозволяє боротися з російською навалою:

"На світанку по Києву з шаленою швидкістю мчить авто. Коли воно нарешті гальмує, з машини виходить людина в камуфляжі. На неї чекають", – йдеться у дописі до стрічки.

Продюсерське крісло зайняла Надія Парфан, для якої "Це побачення" стало першою ігровою стрічкою. У виробництві фільму також взяли участь співпродюсери Ілля Гладштейн й Ірина Ковальчук. Зйомки відбувалися за підтримки Британської ради в Україні.

Для українського онлайн-кінотеатру Takflix це перший проєкт власного виробництва.

Нагадаємо, 73-я кінопремія Берлінале відбудетья з 16 по 26 лютого 2023 року. Після показу на заході українська короткометражка вийде у прокат на британській платформі Nowness і онлайн-кінотеатрі Takflix.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що фільм українського режисера покажуть на 79-му Венеційському кінофестивалі.

Дивіться також відео 5 каналу: "БУДЕ ПОВНА КАЛЕНДАРНА РЕФОРМА": речник ПЦУ анонсував швидкі рішення щодо Різдва і не тільки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ