кадр з фільму "Свобода у вогні: боротьба України за свободу"

Фільм українського режисера покажуть на 79-му Венеційському кінофестивалі

Державне агентство України з питань кіно

"Шанс задокументувати наступну главу боротьби України за свою свободу"

На 79-му Венеційському кінофестивалі покажуть фільм українського режисера Євгена Афінеєвського, який відомий своєю роботою над стрічкою про Революцію гідності, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Державне агентство України з питань кіно.

Йдеться про фільм "Свобода у вогні: боротьба України за свободу". Режисер Афінеєвський описує цю роботу, як "шанс задокументувати наступну главу боротьби України за свою свободу" такою, якою вона була насправді, щоб вже ніхто не міг її переписати.

Над створенням стрічки працювала частина команди, відома за роботою над фільмом "Зима у вогні". Загалом було залучено понад 40 кінематографістів з усіх регіонів України.

Цікавий і страшний факт: в одній зі сцен, що була знята на передовій, бомба впала за кілька кроків від місця розташування знімальної групи.

Позаконкурсна прем'єра стрічки запланована на 7 вересня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український фільм про матерів захисників нашої держави здобув перемогу на кінофестивалі у Гонконзі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ