Оскар

В Україні обирають фільм, який висунуть на "Оскар"

Shutterstock

Одна з двох стрічок з'явиться у категорії "Найкращий міжнародний повнометражний фільм"

Український оскарівський комітет обере один з двох фільмів, який представить Україну на популярній кінопремії "Оскар", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Українську кіноакадемію.

Раніше у Комітеті відмітили, що на "Оскарі" у категорії "Найкращий міжнародний повнометражний фільм" з'явиться стрічка Марини Ер Горбач "Клондайк", однак наразі це питання суперечливе.

В Українській кіноакадемії відмітили, що ​​фільм "Снайпер. Білий ворон" режисера Марʼяна Бушана також гідний того, щоб представляти нашу державу на кінопремії. Однак, він не потрапив до переліку претендентів "через незалежні від організаторів технічні моменти".

"Проте стрічка відповідає всім технічним вимогам, тож після повторної детальної перевірки потрапила до списку кандидатів і буде розглянута Українським оскарівським комітетом", – зазначили у кіноакадемії.

Тепер члени Українського оскарівського комітету обиратимуть між двома фільмами на "Оскар" – "Снайпер. Білий ворон" і "Клондайк".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами списком 50 фільмів, перегляд яких допоможе зрозуміти Україну

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ