Маріуполь

Документальний фільм "Маріуполь. Невтрачена надія" покажуть у 40 містах світу

Маріупольська міська рада

Усі ці міста будуть "схожі на Маріуполь" за кількома чинниками

Документальний фільм "Маріуполь. Невтрачена надія" транслюватимуть у 40 містах світу, що схожі на зруйноване морське місто, повідомляє "Дивогляд".

В основу стрічки лягли свідчення п'ятьох очевидців війни в Україні. На диво, фільм не містить страшних кадрів жорстоких вбивств у Маріуполі і поданий у доволі спокійному стилі. 

"Маріуполь. Невтрачена надія" – спокійне документальне свідчення очевидців війни, наскільки може бути спокійним фільм про ці події. Кіно не містить страшних кадрів, не створює емоційний тиск на глядача", – кажуть автори проєкту.

В Обʼєднанні українських продюсерів розповіли, що всі ці 40 міст, де покажуть документальну стрічку, будуть "схожі на Маріуполь" за кількома чинниками: кількість населення, наявність портів або промисловості тощо.

Так, вже відомо, що фільм покажуть у Балтиморі (США), Брно (Чехія), Гапнарфйордурі (Ісландія), Утрехті (Нідерланди), Таллінні (Естонія). Прем'єра у цих містах відбудеться паралельно з прем'єрою в Україні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні завершили роботу над фільмом про життя у заблокованому Маріуполі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ