Кінематограф

Український кінопродакшн висунули для участі на ринку копродукції Берлінале

Shutterstock

"Ми стали однією з п’яти компаній зі всього світу з найцікавішими добірками проєктів"

Український кінематографічний продакшн ForeFilms висунули для участі на ринку копродукції Берлінського міжнародного кінофестивалю "Берлінале", передає "Дивогляд".

Компанія представила на розгляд свою добірку проєктів, яку визнали цікавою і запросили до участі в конкурсі у секції Company Matching Programme ринку Berlinale Co-Production Market.

Цей проєкт називають одним з найбільших світових майданчиків для пошуку партнерів з метою спільного виробництва та фінансової підтримки фільмів. На заході збираються відомі продюсери, інвестори, торгові агенти і дистриб’ютори, які обирають проєкти для співпраці.

"Ми стали однією з п’яти компаній зі всього світу з найцікавішими добірками проєктів. Саме їх і будемо представляти на ринку копродукції", – йдеться у повідомленні ForeFilms.

У 2023 році захід заплановано на 18-22 лютого. До програми увійшов фільм "Сліпобачення" (The Blindsight) українського режисера Руслана Батицького.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Шон Пенн від імені президента України виступить на церемонії нагородження "Золотий глобус".

Дивіться також відео 5 каналу: ОСТАННІЙ КОНЦЕРТ "вАГНЕРА" | Марафон "НЕЗЛАМНА КРАЇНА" – 10.01.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ