BTS

Учасники популярного музичного гурту BTS йдуть служити в армію

bts.bighitofficial / Instagram

Усі здорові чоловіки із Південної Кореї віком від 18 до 28 років зобов'язані пройти військову службу

Учасники K-pop-групи BTS, які у 2018 році були названі найвпливовішими персонами в країні, пройдуть військову службу у Південній Кореї. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

У цій країні термін військової служби становить від 18 до 21 місяця. Виняток роблять для спортсменів, музикантів та танцюристів, які завоювали найвищі нагороди на змаганнях, що підвищують престиж Південної Кореї. Кілька років тому парламент країни прийняв законопроєкт, який дозволив зіркам K-pop, таким як BTS, відкласти верхню вікову межу для військової служби до 30 років.

Наразі йдуть переговори про те, чи зобов'язані артисти служити в армії. Однак, самі музиканти стверджують, що "рухаються вперед із планами" виконати свій обов'язок. Представник лейблу Big Hit Music заявив, учасники BTS "мають честь служити" Південній Кореї. Усі музиканти, PМ (Кім Намджун), Джина (Кім Сокджін), Шугі (Мін Юнгі), Джей-Хоупа (Чон Хосок), Чиміна (Пак Чимін), Ві (Кім Техьйон), Чонгука (Чон Чонгук), планують знову розпочати займатися творчістю приблизно у 2025 році.

Зазначимо, що південнокорейський гурт BTS, також відомий як Bangtan Boys, був заснований у 2013 році. Колектив дуже популярний, з'являвся на обкладинці журналу TIME, "як лідери наступного покоління" і навіть опинився у списку "25 найвпливовіших людей в інтернеті" (2017-2019) та "100 найвідоміших людей світу" (2019). У 2018 році в корейській редакції цього видання назвали BTS "найвпливовішими персонами в Кореї".

Також "Дивогляд" повідомляв, що Сергій Притула розповів, що у нього викликає сльози під час війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ