Візит Шрайбера

Актор Лієв Шрайбер і Андрій Шевченко відвідали Бородянку та запустили програму підтримки України – фото

United24

"Я дійсно не очікував, що зустріну стільки надзвичайних людей"

Відомий голлівудський актор Лієв Шрайбер і легенда футболу Андрій Шевченко, посли UNITED24, відвідали Бородянку та запустили молодіжну програму підтримки України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook організації.

Це стало першим візитом до Київської області для артиста українського походження, який раніше неодноразово підтримував Україну та навіть готував борщ для біженців. Шрайбер і Шевченко запустили цю програму, щоб залучити якнайбільше молоді до допомоги Україні на різних рівнях: від інформаційної підтримки у соціальних мережах до глобального залучення шкільних та університетських спільнот.

"Я знав, що побачу руйнування та біль під час цієї подорожі, але справжнім відкриттям для мене стали люди. Я дійсно не очікував, що зустріну стільки надзвичайних людей. Людей, які, незважаючи на все, що трапилось із ними за останні декілька місяців, як ніколи готові відновлювати не лише власний добробут, а й життя та оселі своїх сусідів. Людей, які, незважаючи ні на що, досі жартують, пригощають солоними огірками та свіжим варенням, які зробили на тимчасовій кухні, в ста метрах від місця, яке ще п'ять місяців тому було центральною вулицею Бородянки. Такі сила духу та стійкість – особливі якості, які для мене завжди визначатимуть український народ", – поділився враженнями від поїздки актор.

Окрім цього, Лієв зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, з яким обговорив результати роботи платформи UNITED24 і запуск молодіжної програми.

"Зниження уваги до теми війни в Україні – один із головних викликів зараз. Це позначається на рівні міжнародної підтримки, темпах постачання зброї та висвітленні цієї теми у ЗМІ. Тому для нас дуже важливі такі візити. Дякую всім, хто розвиває нашу державну благодійну платформу, і кожному, хто своїми внесками долучається до допомоги!", – поділився Володимир Зеленський у Facebook.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що ROXOLANA переспівала культову композицію Кузьми Скрябіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ